Gizlilik Politikamız

visa1

Five Danışmanlık

Müşterilerimize ait bilgilerin
gizliliği ve güvenliği

Five Danışmanlık, müşterilerine ait bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlama hususuna özel bir önem göstermektedir. Bu husus firmamızın güvenlik konudaki hassasiyetinin gereğidir.

Five Danışmanlık, belgelerinizi ve kişisel bilgilerinizi ilgili konsolosluk görevlileri haricinde ve vize işlemleri dışında başka bir kişi veya kuruma ifşa etmeyeceğini; bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmayacağını taahhüt eder ve bu konuda kapsamlı tedbirler alır. Vize danışmanlarımız ve teknik personelimiz müşteri gizliliğine en yüksek seviyede riayet ederler.

Five Danışmanlık ile güvenilir vize danışmanlık hizmeti

Belgeleriniz ve kişisel belgeleriniz, yazılı talebiniz olmaması durumunda firmamızca arşivlenmemekte, yeni vize başvuru ihtiyacınızda tüm süreç sıfırdan işletilmektedir.

Five Danışmanlık, vize başvuru işlemlerinizde sıkı gizlilik politikası uygulanmaktadır ve işimizin bir gerekliliği olarak gizlilik sözleşmesi imzalamaktan mutluluk duyarız.

Vize Başvurusu Yapmak için:

Five Danışmanlık

Five Danışmanlık, dünyanın çeşitli ülkelerine vize almak isteyen başvuru sahiplerine etkili, hızlı ve güler yüzlü danışmanlık hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiştir. Hemen Online Başvuru formunu doldurarak vize başvurusunda bulunun.