Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Nedir?

Yurtdışı eğitim danışmanlığı; yurtdışında eğitim almanız konusunda, yardım sağlayan, yurtdışı eğitim programlarının sorunsuz bir şekilde organizasyonunun sağlanması için öğrencilerimize danışmanlık hizmetinin sağlanmasıdır. Five Danışmanlık olarak, yurtdışı eğitim süreci boyunca ihtiyacınız olabilecek her şeyi düşünüyoruz. Hangi ülkeye gideceğiniz ve programınız, başvuru, kayıt, uçak bileti organizasyonu, vize işlemleri, seyahat ve sağlık sigortalarının planlanması, kalacağınız yer, kalacağınızın yerin okulunuza yakınlığı, havaalanı transferi ve gittiğiniz yurtdışı dil eğitimi süresi boyunca neler yapmanız gerektiğine kadar en ufak ayrıntı da bile yanınızda oluyoruz. Özetle Five Danışmanlık; yurtdışı eğitim düşünen öğrencilerle yurtdışı eğitim kurumları arasında bir köprü görevi yaparak öğrencilerin yurtdışı eğitim süreçlerini daha hızlı ve kaliteli organize etmesini sağlamaktadır.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Nasıl Konularda Yardımcı Olabilir?

Yurtdışı eğitim danışmanlığı sadece öğrencimize uygun okulu bulmak değil, okulu bulmanın yanında öğrencilerimizin ve ailelerinin bütün ihtiyaçlarını gözetebilme konusunda fazla hassasiyet gösterilmesi gereken aynı zamanda dikkatli olunması gereken bir çalışmadır. Five Danışmanlık olarak bizim görevimiz, öğrencilerimiz yurtdışı eğitime karar verdikleri andan itibaren, eğitim programlarının bitişine kadar hatta ilerleyen akademik ve profesyonel hayatlarında da karşılıklı sevgi ve güven çerçevesinde ilişkiler kurarak geleceklerini inşa etmelerine yardımcı olmaktır.

Five Danışmanlık olarak yardımcı olduğumuz konuları 8 başlık altında inceleyebiliriz;

  1. Danışmanlılk:Öğrencilerimizin istek,arzu ve ihtiyaçları doğrultusunda ücretsiz danışmanlık sunarak,öğrencilerimize en uygun ülke,süre ve dil programını organize etmek.
  2. Kayıt ve Başvuru:Uzman yurtdışı eğitim danışman ekibimizle okullara kayıt ve başvuru işlemlerinde danışmanlık sağlamak.
  3. Konaklama:Öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre en uygun konaklama organizasyonu yapmak,konaklama ile ilgili tüm detaylarala ilgili öğrencimizi bilgilendirmek.
  4. Okul kampanyaları:Öğrencilerimizi ülkelerin sosyo ekonomik yapısı,dil eğitimi süreçleri,okulların Türk öğrencilerimize yapmış olduğu özel kampanyaları takip ederek onları bilgilendirmek.
  5. Vize:Vize sürecinizin yürütülmesinde alanında uzman vize departmanımız sayesinde profesyonel danışmanlık vererek vize reddi riskini en aza indirmek.
  6. Ulaşım:Öğrencilerimizin uçak bileti ve havaalanı transferlerini organize ederek sıkıntısız bir süreç yaşamalarına yardımcı olmak.
  7. Destek hattı:Öğrencilerimizin acil durumlarda ulaşabilecekleri telefon hattıyla 7/24  sadece bir telefon kadar uzağında olmak.
  8. Öğrenci bilgilendirme:Londra ve Türkiye’de bulunan toplam 15 ofisle yada üniversitelerde bulunan liderlerimizle öğrencilerimizin Five Danışmanlık’a ulaşmalarını kolaylaştırarak daha reel bilgiye ulaşmasını sağlamak.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Firmaları ve Yurtdışı Eğitim Fiyatları

Yurtdışı eğitim danışmanlığı nedir? Eğitimin yetersiz geldiği durumlarda insanlar kendilerini geliştirmek için, başka fırsatlar aramaktansa yurtdışı eğitim araştırmalarına başlayıp, eksik kısımlarını yurtdışı eğitim ile tamamlamak istiyorlar. Yurtdışı eğitimin sistemselliği, ekstraları en önemlisi kalitesi bunu çok daha cazip hale getiriyor.

Yurtdışında eğitim almak öğrencilerimizi bir dünya insanı haline getirirken, dil olarak geliştiriyor ve yurtdışı eğitim alırken çevresinde sadece gittiği ülkeden değil dünyanın her yerinden gelmiş olan yurtdışı eğitim öğrencileri olduğundan kültürel gelişimine de katkı sağlıyor.

 

Hizmetlerimiz ve Vizeler hakkında daha fazla bilgi için danışmanlarımızla iletişime geçiniz.Bizleri Facebook Instagram Twitter den Takip etmeyi Unutma.