İsviçre Vizeleri Genel Bilgi

Vize başvurunuz için daha sağlıklı ve olumlu bir yol izlenmesi için Five Danışmanlık olarak size profesyonel hizmet vermeye hazırız.

Five Danışmanlık, İsviçre Vizesi almak isteyen başvuru sahiplerine etkili, hızlı ve güler yüzlü danışmanlık hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

İsviçre vize başvurusu için en önemli belge eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmuş İsviçre vize başvuru formudur. Vizenizin verilmesinin %50 kısmı formunuza göre değerlendirilmektedir. Profesyonel bir destek almanız vize sürecinizin sağlıklı ilerlemesi konusunda size yardımcı olacaktır. İsviçre vizesi almak için gerekli olan belge ve evraklar eksiksiz ve doğru bir şekilde organize edilerek randevu aşamasına geçilebilmektedir. İsviçre vize işlemleri için doldurmanız gereken vize başvuru formu İngilizce olarak doldurulurken, verecek olduğunuz bilgilerin eksiksiz ve doğru olmasına özen gösterilmelidir. Ayrıca, vize başvuru formunda verecek olduğunuz bilgilerin başvuru evraklarında bulunan bilgilerle uyum göstermesini ise İsviçre Konsolosluğu göz önünde bulunduracaktır.

İsviçre Vize Randevusu

Vize başvurusuna girebilmeniz için evraklarınızın ve başvuru formunuzun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması yanı sıra İsviçre vizesi randevunuzun konsolosluk ya da başvuru merkezinden alınmış olması gerekmektedir. Five Danışmanlık vize randevunuzu sizin yerinize almaktadır.

İsviçre Vize Formu

İsviçre vize başvurusu yapabilmeniz için gerekli en önemli şeylerin başında eksiksiz ve doğru doldurulmuş vize formu gelmektedir.İsviçre vize formu Five Danışmanlık tarafından doldurulmaktadır.

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. İsviçre turistik vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. İsviçre ticari vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. İsviçre öğrenci vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın!

Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?
Hizmetlerimiz ve Vizeler hakkında daha fazla bilgi için danışmanlarımızla iletişime geçiniz.
Bizleri Facebook , Instagram , Twitter den Takip etmeyi Unutma.