Kanada Vizeleri Genel Bilgi

Kanada, doğal güzellikleri ve huzurlu bölgeleri ile birçok insanın en çok tercih ettiği ülkelerden birisidir. Özellikle turistler ve öğrencilerin sık sık ziyaret ettiği bu bölge güvenli oluşu sayesinde de her yıl milyonlarca turisti kendisine çekmektedir. Bu güzel ülke son rakamlara göre yaklaşık 350 bin öğrenciye de ev sahipliği yapmaktadır. Kanada’ya gitmek için alınacak olan Kanada vizesi çeşitleri seyahatlerin amaçlarına göre değişim göstermektedir.

Kanada vizesi için yapılacak olan başvurular Ankara ve İstanbul’da yer alan VFS ofislerine yapılmaktadır. Bizler de firma olarak bu başvurular sırasında sizlerin yanında olmakta ve evraklarla çeşitli bilgiler hususunda sizleri desteklemekteyiz. Hal böyle olunca da onay süreciniz ve onay şansınız da artmaktadır.

Kanada vizesi başvurularında sadece vize başvuru formları ve evrakları incelenmekte ve değerlendirilmektedir. Herhangi bir mülakat bu başvurularda yapılmamaktadır. Bu nedenle başvurulardaki evrakların doğruluğu, tüm bilgileri içermesi ve ek olarak niyet mektubu bu başvurularda büyük önem taşımaktadır. Vize memuruna tam, eksiksiz ve doğru bilgiler içeren evrakları vermek ve başvuruyu bu şekilde gerçekleştirmek vizenin onayından vizenin süresine kadar etkili olan bir noktadır. Bu nedenle başvuru formlarının tercümelerinin de kaliteli ve eksiksiz olması gerekmektedir.

Sizlere Yardımcı Oluyoruz

Danışmanlık firması olarak sizlere Kanada vizesi konusunda en iyi hizmeti sunuyoruz. Kanada vizesi başvurusuyla alakalı seyahat amacınıza da bağlı olarak istenen tüm belge ve evrakların listesini tarafınıza hem e-mail hem de direkt olarak sunuyoruz. Bu belgeleri bize ulaştırmanızın ardından tercümeleriniz, niyet mektubunuz ve başvuru formlarınızı hazırlıyor daha sonra da sizin için randevu tarihi alıyoruz. Bununla beraber randevu günü de Kanada vizesi başvuru merkezine biyometrik bilgilerinizi eşlim ederken eşlik ediyoruz. Kanada vizeleri yaklaşık olarak 15 gün içerisinde değerlendirilmekte ve bir sonuca ulaştırılmaktadır. Bu süre sonunda onay almanız halinde pasaportunuzu başvuru merkezinden alarak size teslim ediyoruz. Kanada’da vize başvurularında turistik amaçlılara 5, öğrenci olanlara da 5 yıla kadar vize verilir. Eğer sizler de Kanada vize başvurusu yapmak ve profesyonel bir destek almak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın!

Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?
Hizmetlerimiz ve Vizeler hakkında daha fazla bilgi için danışmanlarımızla iletişime geçiniz.
Bizleri Facebook , Instagram , Twitter den Takip etmeyi Unutma.